Продаж квартири Харків, Олексіївка, 70м²

Перемога
Продаж
$51000$728.57 / м²
Телефон менеджера

№ объекту
RE-133936
Кімнат
3
Площа
70 / 45 / 11 м²
Місто
Харків, Харківська обл.
Район
Олексіївка
Адреса
Перемоги пр., 57Г
Поверх
3
Поверхів
16

На мапі

Про об'єкт

Доступно за програмою єВідновлення, Ваучери, програми для військових. Продається 3-кімнатна квартира, Олексіївка, Перемоги пр. 57Г, м. Перемога. Загальна площа - 70 м²; 3 поверх 16-поверхового будинку.
Формат квартири: кухня, вітальня, спальня, дитяча, санвузол, балкон / 2 шт.
У квартирі: капітальний ремонт, МПВ, нові комунікації.
Додаткові бонуси: меблі, техніка.

Поруч уся необхідна інфраструктура: дитячий садок, школа, метро, зупинка громадського транспорту, ринок, ТЦ, супермаркет.