Оренда квартири Харків, Олексіївка, 80м²

Олексіївська
Адмирал
Оренда
$500$6.25 / м²
Телефон менеджера

№ объекту
RE-125199
Кімнат
2
Площа
80 / 30 / 32 м²
Місто
Харків, Харківська обл.
Район
Олексіївка
Адреса
Клочківська вул., 258
Поверх
2
Поверхів
24

На мапі

Про об'єкт

Здам 2-кімнатну квартиру в будинку бізнес-класу ЖК Адмірал на вул. Клочківській. Квартира розташована на 2 поверсі 24-поверхового будинку з 4 сучасними швидкісними ліфтами «OTIS». Формат квартири: кухня-студія, спальня, дитяча кімната, вбиральня, суміщений санвузол. У квартирі виконаний капітальний ремонт, укомплектована необхідними меблями та технікою для комфортного проживання. Закритий двір з дитячим майданчиком, зонною барбекю і великим паркуванням. Будинок під відеоспостереженням. Поруч вся необхідна інфраструктура: дитячі садки, школи, супермаркети, метро, ​​зупинка громадського транспорту. ЖК Адмірал (ЖК Адмирал), вул. Клочківська (ул. Клочковская)