Меню
ЗакритиПродаж
$29000 ≈ $436.75 / м²
Телефон менеджера
№ объекту
RE-133164
Кімнат
3
Площа
66.4 / 44.4 / 6.9 м²
Місто
Харків, Харківська обл.
Район
ХТЗ, Рогань
Адреса
Велика Кільцева вул., 14
Поверх
5
Поверхів
9
Email
На мапі
Фотогалерея Дивитися всі фото
Про об'єкт
Доступно за програмою єВідновлення, програми для військових. Продається 3-кімнатна квартира, ХТЗ, Рогань, Велика Кільцева вул. 14, м. Індустріальна. Загальна площа - 66.4 м²; 5 поверх 9-поверхового будинку.
Формат квартири: кухня, вітальня, спальня, дитяча, санвузол, балкон / 2 шт.
Встановлено: лічильник на газ.
Додаткові бонуси: меблі, техніка.
Переваги цього будинку: дитячий майданчик, зона відпочинку.
Поруч уся необхідна інфраструктура: дитячий садок, школа, метро, зупинка громадського транспорту, ринок, ТЦ, супермаркет, парк.