Продаж квартири Харків, Північна Салтівка 5, 36м²

Салтівська
Продаж
$28500$791.67 / м²
Телефон менеджера

№ объекту
RE-133210
Кімнат
1
Площа
36 / 19 / 8 м²
Місто
Харків, Харківська обл.
Район
Північна Салтівка 5
Адреса
Соборності України (Дружби Народів) вул., 255
Поверх
6
Поверхів
9

На мапі

Про об'єкт

Доступно за програмою «Відновлення», програмами для військових.

Продається 1-кімнатна квартира, Північна Салтівка, вул. Соборності України (Дружби Народів), 255, м. Салтівська (Героїв Праці).

Загальна площа - 36 м²; 6 поверх 9-поверхового будинку.

Планування квартири: кухня, вітальня, окремо виділена зона спальні, ванна кімната, велика лоджія, комора.

У квартирі виконано капітальний ремонт, МПО, нові комунікації, електропроводка.

Новому власнику залишаються меблі та техніка: холодильник, пральна машина, кондиціонер, телевізор, бойлер, вбудовані меблі.

Поруч вся необхідна інфраструктура: дитячий садок, школа, метро «Героїв Праці» — 15 хвилин на громадському транспорті, зупинка, ринок, супермаркет, джерело, паркова зона.

Документи готові до продажу. Телефонуйте, із задоволенням покажемо та відповімо на всі питання, готові до Ваших пропозицій!