Продаж квартири Харків, Центр, 56м²

Архітектора Бекетова
Продаж
$57900$1033.93 / м²
Телефон менеджера

№ объекту
RE-133253
Кімнат
2
Площа
56 / 40 / 10 м²
Місто
Харків, Харківська обл.
Район
Центр
Адреса
Дарвіна вул., 3/5
Поверх
4
Поверхів
4

На мапі

Про об'єкт

Доступно за програмою єВідновлення, програми для військових. Продається 2-кімнатна квартира, Центр, Дарвіна вул. 3/5, м. Архітектора Бекетова. Загальна площа - 56 м²; 4 поверх 4-поверхового будинку.
Формат квартири: кухня, вітальня, спальня, ванна кімната, балкон.
У квартирі: житловий стан, МПВ.
Встановлено: лічильник на воду, лічильник на газ.

Переваги цього будинку: будинок з газом.
Поруч уся необхідна інфраструктура: дитячий садок, школа, метро, зупинка громадського транспорту, ТЦ.