Продаж квартири Харків, Північна Салтівка 5, 69м²

Салтівська
Продаж
$35000$507.25 / м²
Телефон менеджера

№ объекту
RE-133262
Кімнат
3
Площа
69 / 40 / 8 м²
Місто
Харків, Харківська обл.
Район
Північна Салтівка 5
Адреса
Соборності України (Дружби Народів) вул., 263
Поверх
8
Поверхів
16

На мапі

Про об'єкт

Доступно за програмою єВідновлення, програми для військових. Продається 3-кімнатна квартира, Північна Салтівка 5, Соборності України (Дружби Народів) вул. 263, м. Салтівська. Загальна площа - 69 м²; 8 поверх 16-поверхового будинку.
Формат квартири: кухня, вітальня, спальня, дитяча, санвузол.
У квартирі: житловий стан.

Поруч уся необхідна інфраструктура: дитячий садок, школа, метро, зупинка громадського транспорту, ринок, ТЦ, супермаркет, сквер.