Продаж квартири Харків, Холодна Гора, 38м²

Холодна Гора
Сказка
Продаж
$43000$1131.58 / м²
Телефон менеджера

№ объекту
RE-133359
Кімнат
1
Площа
38 / 16 / 11 м²
Місто
Харків, Харківська обл.
Район
Холодна Гора
Адреса
Полтавський Шлях вул., 184А
Поверх
9
Поверхів
9

На мапі

Про об'єкт

Продам 1 кімнатну квартиру в новобудові ЖК «Казка» на вул. Полтавський Шлях, у пішій доступності від станції метро «Холодна Гора». Будинок зданий, адреса присвоєна, право власності на квартиру. Квартира розташована на 9 поверсі 9-поверхового будинку. Загальна площа квартири 38 м2, житлова площа 16 м2, кухня 11 м2. Планування квартири: кімната, кухня, суміщений санвузол, балкон. У квартирі виконано капітальний ремонт, укомплектована необхідними меблями для комфортного проживання. На квартиру встановлено лічильник обліку тепла. Будинок з білої цегли, утеплений пінопластом і мінеральною ватою. У дворі будинку дитячий майданчик і парковка для авто. Відмінна транспортна розв'язка. Поруч вся необхідна інфраструктура: метро, супермаркети КЛАС і РОСТ, ринок Сказка, школи, дитячі садки, зупинка громадського транспорту. ЖК Казка (ЖК Сказка), м. Холодна Гора (м. Холодная гора), Полтавський Шлях (Полтавский Шлях).