Меню
ЗакритиПродаж квартири Харків, Жуковського, П’ятихатки, 32.1м²
Продаж
$14500 ≈ $451.71 / м²
Телефон менеджера
№ объекту
RE-133361
Кімнат
1
Площа
32.1 / 17 / 6 м²
Місто
Харків, Харківська обл.
Район
Жуковського, П’ятихатки
Адреса
Астрономічна вул., 44б
Поверх
9
Поверхів
9
Email
На мапі
Фотогалерея Дивитися всі фото
Про об'єкт
Доступно за програмою єВідновлення, програми для військових. Продається 1-кімнатна квартира, Жуковського, П’ятихатки, Астрономічна вул. 44б Загальна площа - 32.1 м²; 9 поверх 9-поверхового будинку.
Формат квартири: кухня, спальня, санвузол, ванна кімната.
Поруч уся необхідна інфраструктура: дитячий садок, школа, зупинка громадського транспорту, ринок, супермаркет.