Продаж квартири Харків, ХТЗ, Рогань, 41м²

Індустріальна
Продаж
$18500$451.22 / м²
Телефон менеджера

№ объекту
RE-133436
Кімнат
1
Площа
41 / 17 / 8 м²
Місто
Харків, Харківська обл.
Район
ХТЗ, Рогань
Адреса
92-ї бригади (Грицевця) вул.
Поверх
6
Поверхів
9

На мапі

Про об'єкт

Доступно за програмою єВідновлення, програми для військових. Продається 1-кімнатна квартира, ХТЗ, Рогань, 92-ї бригади (Грицевця) вул., м. Індустріальна. Загальна площа - 41 м²; 6 поверх 9-поверхового будинку.
Формат квартири: кухня, спальня, санвузол, балкон.
У квартирі: потребує ремонту.

Переваги цього будинку: дитячий майданчик, зона відпочинку, ліфт.
Поруч уся необхідна інфраструктура: дитячий садок, школа, метро, зупинка громадського транспорту, ринок, ТЦ, супермаркет, парк.