Меню
ЗакритиПродаж квартири Харків, Одеська, Основа, 37м²
Продаж
$38000 ≈ $1027.03 / м²
Телефон менеджера
№ объекту
RE-133444
Кімнат
1
Площа
37 / 16 / 7.5 м²
Місто
Харків, Харківська обл.
Район
Одеська, Основа
Адреса
Аерокосмічний (Гагаріна) пр., 170/1
Поверх
3
Поверхів
9
Email
На мапі
Фотогалерея Дивитися всі фото
Про об'єкт
Продається 1-кімнатна квартира, Одеська, Основа, Аерокосмічний (Гагаріна) пр. 170/1. Загальна площа - 37 м²; 3 поверх 9-поверхового будинку.
Формат квартири: кухня, спальня, санвузол, ванна кімната, лоджія.
У квартирі: капітальний ремонт, МПВ, нові комунікації.
Додаткові бонуси: меблі, техніка, холодильник, пральна машина, кондиціонер, бойлер.
Переваги цього будинку: дитячий майданчик, будинок з газом.
Поруч уся необхідна інфраструктура: дитячий садок, школа, зупинка громадського транспорту, ринок, ТЦ, супермаркет.