Продаж квартири Харків, Північна Салтівка 5, 51м²

Салтівська
Продаж
$27000$529.41 / м²
Телефон менеджера

№ объекту
RE-133497
Кімнат
2
Площа
51 / 35 / 7 м²
Місто
Харків, Харківська обл.
Район
Північна Салтівка 5
Адреса
Соборності України (Дружби Народів) вул., 277
Поверх
9
Поверхів
16

На мапі

Про об'єкт

Доступно за програмою єВідновлення, програми для військових. Продається 2-кімнатна квартира, Північна Салтівка 5, Соборності України (Дружби Народів) вул. 277, м. Салтівська. Загальна площа - 51 м²; 9 поверх 16-поверхового будинку.
Формат квартири: кухня, спальня, дитяча, санвузол.
У квартирі: житловий стан, МПВ.
Додаткові бонуси: меблі, техніка.

Поруч уся необхідна інфраструктура: дитячий садок, школа, метро, зупинка громадського транспорту, ринок, ТЦ, супермаркет, сквер.