Продаж квартири Харків, Павлове Поле, 30м²

23 Серпня
Продаж
$29000$966.67 / м²
Телефон менеджера

№ объекту
RE-133509
Кімнат
1
Площа
30 / 24 / 6 м²
Місто
Харків, Харківська обл.
Район
Павлове Поле
Адреса
Дерев’янка вул., 14
Поверх
3
Поверхів
5

На мапі

Про об'єкт

Продається 1-кімнатна квартира, Павлове Поле, Дерев’янка вул. 14, м. 23 Серпня. Загальна площа - 30 м²; 3 поверх 5-поверхового будинку.
Формат квартири: кухня, вітальня, спальня.
У квартирі: житловий стан, нові комунікації.
Додаткові бонуси: меблі, техніка, бойлер.

Поруч уся необхідна інфраструктура: метро, зупинка громадського транспорту, ринок, супермаркет, Саржин Яр.