Меню
ЗакритиПродаж
$22500 ≈ $714.29 / м²
Телефон менеджера
№ объекту
RE-133522
Кімнат
1
Площа
31.5 / 17.3 / 6 м²
Місто
Харків, Харківська обл.
Район
Нові Дома
Адреса
Харківських Дивізій вул., 11/2
Поверх
1
Поверхів
5
Email
На мапі
Фотогалерея Дивитися всі фото
Про об'єкт
Доступно за програмою єВідновлення, програми для військових. Продається 1-кімнатна квартира, Нові Дома, Харківських Дивізій вул. 11/2, м. Армійська. Загальна площа - 31.5 м²; 1 поверх 5-поверхового будинку.
Цегляний будинок (між метро Армійська та Палац спорту).
Червона лінія. Можна під офіс, бізнес.