Продаж квартири Харків, Нові Дома, 57м²

Палац Cпорту
Продаж
$49900$875.44 / м²
Телефон менеджера

№ объекту
RE-133568
Кімнат
2
Площа
57 / 35 / 9 м²
Місто
Харків, Харківська обл.
Район
Нові Дома
Адреса
Героїв Харкова (Московський) пр., 204/2
Поверх
5
Поверхів
5

На мапі

Про об'єкт

Доступно за програмою єВідновлення, Ваучери, програми для військових. Продається 2-кімнатна квартира, Нові Дома, Героїв Харкова (Московський) пр. 204/2, м. Палац Cпорту. Загальна площа - 57 м²; 5 поверх 5-поверхового будинку.
Сталінка з капітальним ремонтом. Все функціонує справно. Готова до проживання. Простора з високими стелями, обладнана вбудованою шафою та кухонними меблями.