Продаж квартири Харків, Нові Дома, 57.4м²

Палац Cпорту
Продаж
$30000$522.65 / м²
Телефон менеджера

№ объекту
RE-133579
Кімнат
3
Площа
57.4 / 39 / 5.3 м²
Місто
Харків, Харківська обл.
Район
Нові Дома
Адреса
Петра Григоренка (Маршала Жукова) пр., 21/1
Поверх
5
Поверхів
5

На мапі

Про об'єкт

Продається 3-кімнатна квартира, Нові Дома, Петра Григоренка (Маршала Жукова) пр. 21/1, м. Палац Cпорту. Загальна площа - 57.4 м²; 5 поверх 5-поверхового будинку.

Квартира у процесі ремонту (залита підлога, нова електрика, сантехніка).
Спальний район з гарною інфраструктурою.
Поруч магазини, ТРЦ, транспорт.
Вдалий варіант для тих, хто хоче облаштувати житло «під себе».