Продаж квартири Харків, ХТЗ, Рогань, 56м²

Індустріальна
Мира 3
Продаж
$67000$1196.43 / м²
Телефон менеджера

№ объекту
RE-133608
Кімнат
2
Площа
56 / 35 / 9 м²
Місто
Харків, Харківська обл.
Район
ХТЗ, Рогань
Адреса
Миру вул., 47
Поверх
3
Поверхів
9

На мапі

Про об'єкт

Доступно за програмою єВідновлення, Ваучери, програми для військових. Продається 2-кімнатна квартира, ХТЗ, Рогань, Миру вул. 47, м. Індустріальна, ЖК Миру 3. Загальна площа - 56 м²; 3 поверх 9-поверхового будинку.
Формат квартири: кухня, вітальня, спальня, санвузол, балкон.
У квартирі: капітальний ремонт, МПВ, нові комунікації, інтернет.

Переваги цього будинку: дитячий майданчик, зона відпочинку.
Поруч уся необхідна інфраструктура: дитячий садок, школа, метро, ринок, супермаркет, сквер.