Продаж квартири Харків, Нові Дома, 54.7м²

Продаж
$46000$840.95 / м²
Телефон менеджера

№ объекту
RE-133673
Кімнат
2
Площа
54.7 / 30 / 8.3 м²
Місто
Харків, Харківська обл.
Район
Нові Дома
Адреса
Жасміновий (Слинько) бульв., 4А
Поверх
4
Поверхів
9

На мапі

Про об'єкт

Доступно за програмою єВідновлення, Ваучери, програми для військових. Продається 2-кімнатна квартира, Нові Дома, Жасміновий (Слинько) бульв. 4А. Загальна площа - 54.7 м²; 4 поверх 9-поверхового будинку.
Квартира в хорошому стані, в кухні та санвузлі скрізь плитка, в кімнаті ламінат, добротна столярка, металопластикові вікна, лоджія засклена, сучасна сантехніка у відмінному стані, труби та проводку замінювали.
Газова плита, вбудована кухня, залишаються всі меблі.
Чистий під'їзд, ліфт працює. Шикарний вид вікна. Дитячий майданчик, дуже доглянуте подвір'я. Паркова зона. Прекрасні сусіди по тамбуру. Торг можливий.