Продаж квартири Харків, Нові Дома, 32м²

Палац Cпорту
Продаж
$30000$937.5 / м²
Телефон менеджера

№ объекту
RE-133701
Кімнат
1
Площа
32 / 17 / 6 м²
Місто
Харків, Харківська обл.
Район
Нові Дома
Адреса
Петра Григоренка (Маршала Жукова) пр., 41
Поверх
2
Поверхів
5

На мапі

Про об'єкт

Доступно за програмою єВідновлення, Ваучери, програми для військових. Продається 1-кімнатна квартира, Нові Дома, Петра Григоренка (Маршала Жукова) пр. 41, м. Палац Cпорту. Загальна площа - 32 м²; 2 поверх 5-поверхового будинку.

Квартира дуже тепла і затишна, комфортний 2 поверх, зроблено капітальний ремонт,
меблі і техніка практично всі залишаються.