Меню
ЗакритиПродаж квартири Харків, Салтівка, 606 мрн., 60м²
Продаж
$65000 ≈ $1083.33 / м²
Телефон менеджера
№ объекту
RE-133716
Кімнат
3
Площа
60 / 44 / 7 м²
Місто
Харків, Харківська обл.
Район
Салтівка, 606 мрн.
Адреса
Тракторобудівників пр., 134Б
Поверх
4
Поверхів
5
Email
На мапі
Фотогалерея Дивитися всі фото
Про об'єкт
Продається 3-кімнатна квартира, Київська, Гідропарк, Тракторобудівників пр. 134б. Загальна площа - 60 м²; 4 поверх 5-поверхового будинку.
Формат квартири: кухня, вітальня, спальня, дитяча, санвузол, лоджія.
У квартирі: капітальний ремонт, МПВ.
Додаткові бонуси: меблі, техніка.
Переваги цього будинку: дитячий майданчик, зона відпочинку, будинок з газом, ліфт.
Поруч уся необхідна інфраструктура: дитячий садок, школа, метро, зупинка громадського транспорту, ринок, ТЦ, супермаркет, сквер, парк.