Продаж квартири Харків, Салтівка, 535 мрн., 55м²

Студентська
Продаж
$42000$763.64 / м²
Телефон менеджера

№ объекту
RE-133722
Кімнат
2
Площа
55 / 35 / 7 м²
Місто
Харків, Харківська обл.
Район
Салтівка, 535 мрн.
Адреса
Владислава Зубенка (Тимурівців) вул., 29
Поверх
3
Поверхів
9

На мапі

Про об'єкт

Доступно за програмою єВідновлення, Ваучери, програми для військових. Продається 2-кімнатна квартира, Салтівка, 535 мрн., Владислава Зубенка (Тимурівців) вул. 29, м. Студентська. Загальна площа - 55 м²; 3 поверх 9-поверхового будинку.
Формат квартири: кухня, вітальня, спальня, санвузол, лоджія.
У квартирі: капітальний ремонт, МПВ.
Додаткові бонуси: меблі, техніка.
Переваги цього будинку: дитячий майданчик, зона відпочинку, будинок з газом, ліфт.
Поруч уся необхідна інфраструктура: дитячий садок, школа, метро, зупинка громадського транспорту, ринок, ТЦ, супермаркет, сквер, парк.