Продаж квартири Харків, ХТЗ, Рогань, 40м²

Центральний ринок
Продаж
$19500$487.5 / м²
Телефон менеджера

№ объекту
RE-133728
Кімнат
1
Площа
40 / 20 / 9 м²
Місто
Харків, Харківська обл.
Район
ХТЗ, Рогань
Адреса
Роганська вул., 100б
Поверх
9
Поверхів
9

На мапі

Про об'єкт

Доступно за програмою єВідновлення, Ваучери, програми для військових. Продається 1-кімнатна квартира, ХТЗ, Рогань, Роганська вул. 100б, м. Центральний ринок. Загальна площа - 40 м²; 9 поверх 9-поверхового будинку.
Формат квартири: кухня, вітальня, санвузол, балкон.
У квартирі: житловий стан, МПВ, інтернет.
Додаткові бонуси: меблі, техніка.
Переваги цього будинку: дитячий майданчик.
Поруч уся необхідна інфраструктура: дитячий садок, школа, зупинка громадського транспорту, супермаркет.