Продаж квартири Харків, МЖК Інтернаціоналіст, 95м²

Салтівська
МЖК Интернационалист
Продаж
$92000$968.42 / м²
Телефон менеджера

№ объекту
RE-133775
Кімнат
3
Площа
95 / 45 / 15 м²
Місто
Харків, Харківська обл.
Район
МЖК Інтернаціоналіст
Адреса
Кричевського вул., 34
Поверх
4
Поверхів
9

На мапі

Про об'єкт

Доступно за програмою єВідновлення, Ваучери, програми для військових, єОселя. Продається 3-кімнатна квартира, МЖК Інтернаціоналіст, Кричевського вул. 34, м. Салтівська, ЖК МЖК Інтернаціоналіст. Загальна площа - 95 м²; 4 поверх 9-поверхового будинку.
Формат квартири: кухня-вітальня, спальня, дитяча, санвузол, вбиральня, лоджія / 2 шт.
У квартирі: капітальний ремонт, МПВ, нові комунікації.
Додаткові бонуси: меблі, техніка.

Поруч уся необхідна інфраструктура: дитячий садок, школа, метро, зупинка громадського транспорту, ринок, ТЦ, супермаркет, сквер.