Продаж квартири Харків, Салтівка, 524 мрн., 32м²

Салтівська
Продаж
$22000$687.5 / м²
Телефон менеджера

№ объекту
RE-133798
Кімнат
1
Площа
32 / 18 / 6 м²
Місто
Харків, Харківська обл.
Район
Салтівка, 524 мрн.
Адреса
Нескорених (Героїв Праці) вул., 19А
Поверх
3
Поверхів
5

На мапі

Про об'єкт

Доступно за програмою єВідновлення, Ваучери, програми для військових. Продається 1-кімнатна квартира, Салтівка, 524 мрн., Нескорених (Героїв Праці) вул. 19А, м. Салтівська. Загальна площа - 32 м²; 3 поверх 5-поверхового будинку.
Формат квартири: кухня, спальня, санвузол, балкон.
У квартирі: житловий стан.
Додаткові бонуси: меблі, техніка.
Переваги цього будинку: дитячий майданчик, зона відпочинку, будинок з газом.
Поруч уся необхідна інфраструктура: дитячий садок, школа, метро, зупинка громадського транспорту, ринок, ТЦ, супермаркет, сквер, парк.