Продаж квартири Харків, Салтівка, 607 мрн., 52м²

Салтівська
Продаж
$25000$480.77 / м²
Телефон менеджера

№ объекту
RE-134077
Кімнат
2
Площа
52 / 36 / 7 м²
Місто
Харків, Харківська обл.
Район
Салтівка, 607 мрн.
Адреса
Нескорених (Героїв Праці) вул., 50
Поверх
15
Поверхів
16

На мапі

Про об'єкт

Доступно за програмою єВідновлення, Ваучери, програми для військових. Продається 2-кімнатна квартира, Салтівка, 607 мрн., Нескорених (Героїв Праці) вул. 50, м. Салтівська. Загальна площа - 52 м²; 15 поверх 16-поверхового будинку.
Формат квартири: кухня, вітальня, спальня, санвузол, лоджія.
Додаткові бонуси: меблі, техніка.
Переваги цього будинку: дитячий майданчик, зона відпочинку, будинок з газом, ліфт.
Поруч уся необхідна інфраструктура: дитячий садок, школа, метро, зупинка громадського транспорту, ринок, ТЦ, супермаркет, сквер, парк.