Меню
ЗакритиПродаж квартири Харків, Нові Дома, 34м²
Продаж
$26000 ≈ $764.71 / м²
Телефон менеджера
№ объекту
RE-134104
Кімнат
1
Площа
34 / 17 / 6 м²
Місто
Харків, Харківська обл.
Район
Нові Дома
Адреса
Жасміновий (Слинько) бульв., 14
Поверх
4
Поверхів
5
Email
На мапі
Фотогалерея Дивитися всі фото
Про об'єкт
Доступно за програмою єВідновлення, Ваучери, програми для військових. Продається 1-кімнатна квартира, Нові Дома, Жасміновий (Слинько) бульв. 14. Загальна площа - 34 м²; 4 поверх 5-поверхового будинку.
Ремонт в санвузлі та на кухні, сучасна плитка, нові труби, сантехніка, броньовані двері, МПВ, балкон обшитий та засклений.
Залишаються всі м'які меблі, вбудована кухня, шафа купе, побутова техніка.
Розвинена інфраструктура поруч маркети, садок школа, паркова зона.
Хороша транспортна розв'язка.