Продаж квартири Харків, Центр, 63м²

Ярослава Мудрого
Продаж
$50000$793.65 / м²
Телефон менеджера

№ объекту
RE-134146
Кімнат
3
Площа
63 / 49 / 8 м²
Місто
Харків, Харківська обл.
Район
Центр
Адреса
Гаршина вул., 3
Поверх
9
Поверхів
9

На мапі

Про об'єкт

Доступно за програмою єВідновлення, Ваучери, програми для військових. Продається 3-кімнатна квартира, Центр, Гаршина вул. 3, м. Ярослава Мудрого. Загальна площа - 63 м²; 9 поверх 9-поверхового будинку.
Формат квартири: кухня, вітальня, спальня, майстер-спальня, дитяча, балкон, лоджія.
У квартирі: житловий стан, МПВ.
Встановлено: лічильник на воду.
Додаткові бонуси: меблі, техніка.
Переваги цього будинку: будинок з газом, ліфт, з/б перекриття.
Поруч уся необхідна інфраструктура: дитячий садок, школа, метро, зупинка громадського транспорту, ТЦ.