Меню
ЗакритиКультуры
Продаж
На мапі
Фотогалерея Дивитися всі фото
Про об'єкт
Продам реальну 4-кімнатну квартиру в Центрі, в новобудові преміум класу ЖК "Авантаж", на вулиці Культури. Квартира знаходиться на 7-му поверсі 22-поверхового будинку. Загальна площа – 255м2, житлова площа – 120м2, кухня – 45м2.
Формат квартири: три спальні, вітальня-кухня, кухня додаткова (з балконом), два сан. вузла та простора вбиральня. У квартирі виконано капітальний ремонт із дорогих матеріалів. На підлозі паркетна дошка, встановлена дорога сантехніка у двох ванних кімнатах. Ремонт робили собі, продумували кожну деталь.
Стиль, затишок та простір цієї квартири не залишить вас байдужими. Вид з вікон та балкону відкривають шикарний панорамний вид на місто.
Квартира додатково утеплена, чудова шумоізоляція. Встановлено індивідуальний тепловий лічильник на опалення, техніка від відомих світових виробників.
Квартира обладнана припливно-витяжною вентиляцією Mitsubishi, фільтрами води, теплою підлогою, системою відеоспостереження та охорони, а також генератором. Система опалення – власна котельня. Встановлено лічильники.
Квартира мебльована, продовжується доукомплектація. В наявності меблі на кухні, телевізор, кабельне/цифрове ТБ, Wi-Fi.
Продаж квартир. Можливий продаж через державні програми, такі як "єсел" або "є Відновлення".
Забудовник Авантаж. Автономне опалення встановлено додому.
Інфраструктура житлового комплексу включає: цілодобову охорону та відеоспостереження, майданчик для занять спортом, дитячий майданчик.
Поруч вся необхідна інфраструктура: дитячі садки, школи, університети, парки, супермаркети, 2 хвилини ходьби від станції метро Наукова.



















