Про компанію

Наша місія:

"Ми хочемо наблизити український ринок нерухомості до світових стандартів, які передбачают професіоналізм і взаємну повагу"
Віталій Щуров
Віталій
Щуров
Денис Лебеденко
Денис
Лебеденко

Засновники компанії "КИТ"

Основні напрямки діяльності:

За досить короткий термін компанія «КИТ» стала лідером у таких галузях як офісна і торговельна нерухомість міста. Цьому сприяли наша відкритість, прагнення зробити ринок нерухомості зрозумілішим і прозорішим, а також сучасний підхід до ведення бізнесу в сфері комерційної нерухомості:
Магазини
Торговельна

Ми збираємо найактуальнішу інформацію про приміщення міста. На сайті компанії kn.ua ви можете знайти її в систематизованому вигляді. Сайт побудований так, щоб навіть непідготовлений користувач міг зрозуміти, чи відповідає об'єкт його запитам. У результаті простої процедури Ви зможете звернутися з запитаннями саме до того консультанта, який є фахівцем з обраного об'єкта.

Офісна

Ми володіємо найбільш повною і достовірною інформацією про ринок офісної нерухомості Києва і Харкова, а також відстежуємо всі зміни й актуальні тенденції. Потенційні орендарі і покупці можуть швидко знайти на сайті компанії kn.ua інформацію про приміщення згідно з висунутими вимогами. Компанія «КИТ» надає професійні послуги з підбору приміщення або орендаря в необхідні терміни і на вигідних для замовника умовах, тим самим заощаджуючи час і кошти на пошук відповідного варіанта як власнику, так і орендарю / покупцю.

Житлова
Житлова

Вийшовши на лідерські позиції в сфері комерційної нерухомості, компанія «КИТ» прийняла корпоративне рішення розвиватися далі, включаючи з 2015 року до сфери своїх інтересів і житлову нерухомість.

Історія:

2010
Ми зібрали команду професіоналів, об'єднану спільною ідеєю: новий час вимагає нового підходу до клієнта і ринку. Так з'явилася компанія «КИТ», названа на честь найбільшого ссавця, що не має конкурентів у своєму середовищі. Основну ставку було зроблено на продаж і оренду торговельної нерухомості формату стріт-рітейл.
2011
Ми відкрили відділ офісної нерухомості. Компанія динамічно розвивалася, і це було виражено зростанням кількості об'єктів і підписаних контрактів по об'єктах торговельної нерухомості.
2012
Компанія була залучена до розробки першого в Харкові рітейл-парку в районі ст. м. Холодна Гора.
2013
Ми успішно реалізували 1, 2 і 3 черги будівництва комплексу і почали розробку ще двох проектів рітейл-парку. Компанія наповнила орендарями і реалізувала проекти в районі ст. м. Гагаріна і Масельського. У сфері торговельної нерухомості у нас зросла кількість клієнтів, які звернулися з бажанням відкрити мережу. У сфері офісної нерухомості збільшилася кількість БЦ, що наймають нас для реалізації своїх площі.
2014
Незважаючи на кризу ринку, ми успішно наповнили орендарями і реалізували проект на Стадіонному проїзді.
2015
Закріпившись на ринку комерційної нерухомості, ми перейшли до наступного логічного етапу стратегії - стати помітним, а потім сильним і, врешті-решт, ключовим гравцем в ніші житлової нерухомості. У компанії був відкритий відділ з продажу квартир.
2016
У компанії «КИТ» був створений відділ з продажу домоволодінь.
2017
Відкриття офіційного представництва в Києві, важливий крок у розвитку компанії, ми зробили в рамках реалізації стратегії з географічної експансії, затвердженої ще кілька років тому.

Цінності

01
відкритість
Ми прагнемо зробити ринок нерухомості зрозумілим для всіх учасників. Тому наша співпраця з орендарями, покупцями і власниками нерухомості будується на відкритості. Наші клієнти отримують повну, правдиву і своєчасну інформацію про ситуацію на ринку і можливості вирішити поставлене перед нами завдання найефективнішим способом. Ніхто не вигадав кращого способу побудувати довгострокові міцні відносини, ніж бути відкритим.
02
інформованість

Компанія «КИТ» має у своєму розпорядженні найповнішу базу об'єктів офісної та торговельної нерухомості - на сьогодні це 1191 актуальних торгових приміщень запропонованих в оренду або продаж і 36 офісних приміщень запропонованих в оренду або продаж загальною площею 401580   м² і 18045   м² відповідно.

Зробивши собі ім'я на ринку комерційної нерухомості, ми стали сильним гравцем у ніші житлової нерухомості. На даний момент наша база налічує більш ніж 2460 квартир і 527 будинків загальною площею 146357  м² і 128895  м² відповідно, а також 238 ділянок. Ми поставили перед собою завдання - знати ринок нерухомості краще за інших. Як підсумок, наша команда не тільки знає «в обличчя» всі актуальні пропозиції, представлені на ринку, але і поінформована про всі слабкі і сильні сторони кожного з цих об'єктів.

03
професіоналізм
Знання та досвід - головний капітал компанії КИТ. До професійних якостей своєї команди ми ставимося як до рахунків в банку: ми робимо все, щоб вони постійно зростали. Багато працюємо і не перестаємо вчитися, взявши за орієнтир світові практики роботи операторів ринку нерухомості.