Про компанію

Наша місія:

"Ми хочемо наблизити український ринок нерухомості до світових стандартів, які передбачают професіоналізм і взаємну повагу"
Віталій Щуров
Віталій
Щуров
Денис Лебеденко
Денис
Лебеденко

Засновники компанії "КИТ"

Основні напрямки діяльності:

За досить короткий термін компанія «КИТ» стала лідером у таких галузях як офісна і торговельна нерухомість міста. Цьому сприяли наша відкритість, прагнення зробити ринок нерухомості зрозумілішим і прозорішим, а також сучасний підхід до ведення бізнесу в сфері комерційної нерухомості:
Магазини
Торговельна

Ми збираємо найактуальнішу інформацію про приміщення міста. На сайті компанії kn.ua ви можете знайти її в систематизованому вигляді. Сайт побудований так, щоб навіть непідготовлений користувач міг зрозуміти, чи відповідає об'єкт його запитам. У результаті простої процедури Ви зможете звернутися з запитаннями саме до того консультанта, який є фахівцем з обраного об'єкта.

Офісна

Ми володіємо найбільш повною і достовірною інформацією про ринок офісної нерухомості Києва і Харкова, а також відстежуємо всі зміни й актуальні тенденції. Потенційні орендарі і покупці можуть швидко знайти на сайті компанії kn.ua інформацію про приміщення згідно з висунутими вимогами. Компанія «КИТ» надає професійні послуги з підбору приміщення або орендаря в необхідні терміни і на вигідних для замовника умовах, тим самим заощаджуючи час і кошти на пошук відповідного варіанта як власнику, так і орендарю / покупцю.

Житлова
Житлова

Вийшовши на лідерські позиції в сфері комерційної нерухомості, компанія «КИТ» прийняла корпоративне рішення розвиватися далі, включаючи з 2015 року до сфери своїх інтересів і житлову нерухомість.

Історія:

2010
Ми зібрали команду професіоналів, об'єднану спільною ідеєю: новий час вимагає нового підходу до клієнта і ринку. Так з'явилася компанія «КИТ», названа на честь найбільшого ссавця, що не має конкурентів у своєму середовищі. Основну ставку було зроблено на продаж і оренду торговельної нерухомості формату стріт-рітейл.
2011
Ми відкрили відділ офісної нерухомості. Компанія динамічно розвивалася, і це було виражено зростанням кількості об'єктів і підписаних контрактів по об'єктах торговельної нерухомості.
2012
Компанія була залучена до розробки першого в Харкові рітейл-парку в районі ст. м. Холодна Гора.
2013
Ми успішно реалізували 1, 2 і 3 черги будівництва комплексу і почали розробку ще двох проектів рітейл-парку. Компанія наповнила орендарями і реалізувала проекти в районі ст. м. Гагаріна і Масельського. У сфері торговельної нерухомості у нас зросла кількість клієнтів, які звернулися з бажанням відкрити мережу. У сфері офісної нерухомості збільшилася кількість БЦ, що наймають нас для реалізації своїх площі.
2014
Незважаючи на кризу ринку, ми успішно наповнили орендарями і реалізували проект на Стадіонному проїзді.
2015
Закріпившись на ринку комерційної нерухомості, ми перейшли до наступного логічного етапу стратегії - стати помітним, а потім сильним і, врешті-решт, ключовим гравцем в ніші житлової нерухомості. У компанії був відкритий відділ з продажу квартир.
2016
У компанії «КИТ» був створений відділ з продажу домоволодінь.
2017
Відкриття офіційного представництва в Києві, важливий крок у розвитку компанії, ми зробили в рамках реалізації стратегії з географічної експансії, затвердженої ще кілька років тому.
2018
Був для компанії КИТ роком активного розвитку та вдосконалення всіх напрямків діяльності, включаючи технологічне вдосконалення. Протягом цього періоду, ми зосередилісь на розширенні своєї клієнтської бази та поліпшенні якості послуг, що дозволило нам зайняти більш стабільну позицію на ринку.
2019
Компанія КИТ продовжила свій розвиток та підвищувала якість своїх послуг. Ми інвестувал у нові технології та системи, що дозволило покращити ефективність своєї діяльності та підвищити задоволеність клієнтів.
2020
Пандемія COVID-19 стала викликом для КИТ, що спричинило відтермінування багатьох планів. Ця ситуація вимагала від нас розробити нову стратегію діяльності та відповідати на нові потреби клієнтів.
2021
КИТ вирішил спрямувати свої зусилля на планування розвитку на найближчі 5 років. Цей період був спрямований на створення нових можливостей для росту та розвитку. Компанія запланувала відкриття нових філій та розширення своєї присутності на ринку.
2022
Почалась війна, що змусила КИТ зупинити свою діяльність з 24 лютого. Проте, ми поступово відновлювлює свою діяльність з травня місяця 2022 року.

Цінності

01
відкритість
Ми прагнемо зробити ринок нерухомості зрозумілим для всіх учасників. Тому наша співпраця з орендарями, покупцями і власниками нерухомості будується на відкритості. Наші клієнти отримують повну, правдиву і своєчасну інформацію про ситуацію на ринку і можливості вирішити поставлене перед нами завдання найефективнішим способом. Ніхто не вигадав кращого способу побудувати довгострокові міцні відносини, ніж бути відкритим.
02
інформованість

Компанія «КИТ» має у своєму розпорядженні найповнішу базу об'єктів офісної та торговельної нерухомості - на сьогодні це 1122 актуальних торгових приміщень запропонованих в оренду або продаж і 50 офісних приміщень запропонованих в оренду або продаж загальною площею 407127   м² і 30327   м² відповідно.

Зробивши собі ім'я на ринку комерційної нерухомості, ми стали сильним гравцем у ніші житлової нерухомості. На даний момент наша база налічує більш ніж 3315 квартир і 519 будинків загальною площею 195169  м² і 130343  м² відповідно, а також 253 ділянок. Ми поставили перед собою завдання - знати ринок нерухомості краще за інших. Як підсумок, наша команда не тільки знає «в обличчя» всі актуальні пропозиції, представлені на ринку, але і поінформована про всі слабкі і сильні сторони кожного з цих об'єктів.

03
професіоналізм
Знання та досвід - головний капітал компанії КИТ. До професійних якостей своєї команди ми ставимося як до рахунків в банку: ми робимо все, щоб вони постійно зростали. Багато працюємо і не перестаємо вчитися, взявши за орієнтир світові практики роботи операторів ринку нерухомості.