Власникам

Комерційної нерухомості

Обравши компанію «КИТ» ви отримуєте постійного і надійного партнера, який в будь-який момент готовий надати консультації щодо кращого просування вашого об'єкта. Для власників нерухомості компанія «КИТ» вирішує завдання з продажу та наповнення об'єкта орендарями. Команда професіоналів «КИТ» намагається витримати початкову концепцію простору об'єкта і готова доопрацювати її для досягнення результатів, необхідних клієнту. Ваші об'єкти розміщуються в нашому каталозі нерухомості на спеціалізованому інформаційному порталі kn.ua. При роботі з компанією «КИТ» власник отримує сильного і досвідченого союзника, який грає на його боці.

Житлової нерухомості

Якщо ви замислюєтеся про продаж квартири або будинку, вам в першу чергу необхідно визначити реальну ціну вашої нерухомості. Ніхто не хоче продешевити, але нерухомість за завищеною ціною просто не буде продаватися. Експерти компанії «КИТ» дадуть об'єктивну оцінку вашої нерухомості, виходячи з поточної ситуації на ринку, і будуть відстоювати вашу ціну перед покупцями, що грають на пониження. Багато об'єктів житлової нерухомості не продаються, тому що потрібний покупець не знає про пропозицію. Розміщення вашого об'єкта на інформаційних ресурсах компанії «КИТ» - гарантія того, що ви значно знизите термін експозиції об'єкта і знайдете свого покупця.

Головними перевагами партнерства з нами є:

1. Результативність.

Принцип роботи компанії «КИТ» - максимальний прибуток за мінімально витрачений час. Компанія «КИТ» гарантує, що інформація про об'єкт власника буде доступна 100% наших клієнтів. За рахунок збільшення кількості потенційних покупців збільшується попит на об'єкт, а відповідно зростає і його вартість. Фахівці компанії беруть на себе просування об'єкта, в результаті термін його експозиції на ринку зменшується в 2,5 - 3 рази за рахунок збільшення швидкості укладання угоди.

2. Компетентність.

За час роботи на ринку нерухомості компанія «КИТ» придбала значний список партнерів, кожен з яких може дати позитивну рекомендацію. Кожен співробітник компанії щомісяця робить не менше п'яти угод. Наші співробітники пропускають через себе велику кількість актуальної інформації і знають всі нюанси і підводні течії ринку нерухомості. Доручивши продаж професіоналу, який працює в нашій компанії, власник зменшує кількість ризикованих контактів і збільшує шанси продати об'єкт на вигідних умовах.