Покупцям і орендарям

Компанія «КИТ» стежить за тим, щоб обраний об'єкт максимально підходив покупцеві і використовувався з найбільшою ефективністю.

Вирішуючи завдання покупців комерційної нерухомості, компанія «КИТ» бере на себе не тільки роботу з пошуку відповідного приміщення, але також допомагає сформувати найвигіднішу концепцію об'єкта. Це важливий крок, який гарантує в подальшому отримання оптимальної вигоди від оренди або продажу. Одним із принципів нашої роботи є відкритий діалог з орендарем, як розмова двох професіоналів.

Результатом такого діалогу стає підбір об'єктів, що максимально відповідають поставленим вимогам. Пошук здійснюється за ексклюзивною базою компанії «КИТ», що нараховує 1194 приміщень загальною площею 423966 м² і 44 офісних приміщень загальною площею 30203 м². Деякі орендарі, вибираючи об'єкти, не враховують нюанси в сфері нерухомості, що відомі нам завдяки кращій інформованості та системному підходу. Компанія «КИТ», працюючи на основі глибокого аналізу ринку, намагається стати для клієнта надійним провідником. Разом ми обійдемо всі ризики і спірні моменти та прийдемо до максимальної вигоди.

Покупцям житлової нерухомості

Позиція компанії «КИТ» - стовідсоткова інформованість про ситуацію на ринку нерухомості. Наша ексклюзивна база житлової нерухомості налічує 3677 квартир і 535 будинків загальною площею 218365 м² і 129407 м² відповідно. База постійно оновлюється, і наші консультанти тримають клієнтів у курсі найгарячіших і вигідних пропозицій на ринку. Щоб зробити ефективну угоду, покупцеві слід періодично відновлювати консультації - ситуація на ринку нерухомості може змінюватися. Фахівці компанії «КИТ» готові давати консультації регулярно. Ми професійно аналізуємо ринок і на основі наших знань і досвіду робимо достовірні короткострокові і довгострокові прогнози. Ця інформація дозволяє покупцеві вибрати оптимальний момент для купівлі житла за прийнятною ціною або інвестування в нерухомість.